Soft Skin Dermaclinic

Soft Skin Dermaclinic
Sabimed przedstawia: Soft Skin Dermaclinic
Ich branża:
Sabimedu opis:

Soft skin to klinika zajmująca się leczeniem wielu schorzeń. W jej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatogii, dermochirurgii, a nawet dietetyki oraz psychologii.

Dermatologia w Soft Skin oferuje szereg skutecznych zabiegów z zakresu leczenia chorób skóry. W ofercie znajduje się wiele metod w walce z trądzikiem młodzieńczym i jego odmianami, łuszczycy czy atopowego zapalenia skóry. Klinika oferuje również zabiegi leczące bakteryjne oraz wirusowe zakażenia skóry, np. opryszczka lub liszajec. Dermatolog – dr Elżbieta Wojtowicz-Prus specjalizuje się także w dziecięcych chorobach skóry.

Przed podjęciem leczenia, warto udać się na konsultację dermatologiczną, w celu postawienia odpowiedniej diagnozy i wdrożenia skutecznego leczenia.

W klinice Soft Skin można poddać się wysoce skutecznemu zabiegowi mikronakłuwania skóry przy pomocy urządzenia Dermapen. Zabieg stymuluje procesy naprawcze skóry oraz pozwala na wprowadzenie substancji aktywnych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych.

W ofercie znajduje się także laserowe leczenie blizn oraz roztępów. Do zabiegu można wykorzystać dwa rodzaje laserów, a także dwie różne długości fal. W klinice warto poddać się peelingom medycznym, które są wysoce skuteczne w walce z trądzikiem a także procesom starzenia się. Warto także wypróbować osocze bogatopłytkowe, które działa przeciwzmarszczkowo lub krioterapię w celu usunięcia brodawek. Dermatolog może także wykonać zabieg zamykania zmian naczyniowych. Dermatologia w Soft Skin oferuje także leczenie nadpotliwości oraz łysienia.

Strona internetowa: dermatolog wrocław
Telefon: 48 512 822 207
NIP: 7532154115
Regon: 021847160
Centrala: ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław